Darujte zdraví a zážitek

CHCI POUKAZ NA MASÁŽCHCI POUKAZ NA KURZMÁM ZÁJEM O AKCI PRO SKUPINU

Reflexní masáže chodide / Relaxační masáže

Přínosy
- uvolňují stres, napětí a bolesti zad
- pomáhají odhalit psychické příčiny zdravotních problémů
- aktivují životní energii
- uvolnění krční páteře


Každý krok v životě, ať je radostný, vědomý a uvolňující.“

Chodidla
Chodidla jsou jako encyklopedie zdraví. Na chodidlech se v podobě reflexních plošek zrcadlí celé tělo, všechny orgány i pohybový systém. Masáž je takovou branou do poznání, kde co funguje a kde je naopak potřeba uvolnit přebytečné napětí. Kompasem je případná citlivost jednotlivých plošek, které ukazují nerovnováhu kdekoliv v těle. Masáž je příjemná a uvolňující. Pokud někde něco bolí, jemným promačkáním, hlazením napětí odstraním. Nejen v nohách ale i v těle.

Příčina
Většina nemocí má duševní příčinu. Reflexní terapie pomáhá rozklíčovat a uvolnit jádro problému i bolesti. Mám rád lidová přísloví a rčení, která umí skvěle napovědět. Například při citlivosti plošky průdušek si snáze uvědomíme, že nás nějaká životní situace “dusí”. Případný kašel či astma bývá pak už jen vnějším projevem nespokojenosti duše a nápovědou, kde hledat pravou příčinu našeho problému. Při zhoršujícím se zraku a bolestivé plošce očí na prstech chodidel si možná připustíme, že některé situace bychom raději neviděli a zavíráme před nimi oči. První krok ke skutečnému uzdravení je uvědomění si příčin nemoci. Reflexní terapie pomáhá tyto důležité psychické souvislosti nalézt a pojmenovat.

Uvolnění
Na reflexní terapii mám rád její komplexnost. Obnovuje totiž rovnováhu v celém organismu. Životní energie pak může volně proudit. Její dostatek potřebujeme ke změnám, které nás provázejí na cestě ke zdraví a radosti ze života. Reflexní masáž chodidel tak v sobě spojuje péči o tělo i o duši.

Těším se, že první krok ke změně uděláme společně.

Pavel Zdichynec

CHCI POUKAZ NA MASÁŽCHCI POUKAZ NA KURZMÁM ZÁJEM O AKCI PRO SKUPINU